Palm Bungalows & Beach Club

Palm Bungalows Beach Club İzmir’e 40 Km. uzaklıkta, Otoyoldan gelindiğinde 25 dakika mesafede bir tatil kompleksidir.

Palmiye ve İğde ağaçları altında yeşillikler içinde bir bahçeye sahip olan tesisimiz, içinde Bungalow odaları bulunan, her odada mini bar, telefon, split klima, plazma tv ve 24 saat sıcak su ile bungalow konforunda en üst seviyeye sahip konaklama olanakları sunmaktadır.

Günübirlik ziyaretlerinizde de faydalanabileceğiniz bungalowlarımız haricinde, ilkbahar, yaz ve sonbahar mevsiminde dahi yeşillikler içinde muhteşem bahçemizde, denizle kucaklaşabilir, aktivitelerden de faydalanabilirsiniz.

Palm Bungalows Beach Club, adından da anlaşılacağı gibi beach club olarak da faaliyet vermekte ve haftanın belli günlerinde yapılan beach partilerde ise Dj performansı ile eğlencenin doruğunu yaşatmaktadır. Çeşmealtı’nın tertemiz denizinde serinlerken eğlenmek, kimi zaman hamakta, kimi zaman ise çimlerin üzerinde dinlenmek, tesise ayrıcalıklı bir yan katmaktadır.

Palm mutfağı damak tadınıza da özen göstermektedir. Gün boyu alakart ve snack servis alabileceğiniz mutfağımızda;

Günlük taze balık çeşitleri, Güney Doğu Anadolu yöresine ait özel terbiye edilmiş et çeşitleri sunan ızgaramız ve yine yöresel ev yemekleri ve mezeler sunan soğuk büfemizle yaşamanız gereken bir deneyimdir.

Adres : Mavi Plaj Caddesi 223 Sok. No.14 Çeşmealtı

Telefon : 02327551015

WebSitesi : http://www.palmbungalowsbeachclub.com


Back to Top ↑